| وزن | 15.4 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 144 × 35 × 88 سانتیمتر |
| کیفیت تصویر | QLED 4K ULTRA HD |
| سیستم عامل | Android 11 |
| گیرنده دیجیتال | DTV:DVBT/T2 ATV:PAL/NTSC/SECAM |
| حافظه رم | 2 GB |
| حافظه داخلی | 16 GB |
| مصرف برق | 230W |
| پنل IPS | ندارد |
| وضوح تصویر | 3840*2160 |
| نرخ تازه سازی | 60Hz,120(DLG Mode) |
| ماشین زمان (Time Shift) | دارد |
| ضبط برنامه ها ( PVR) | دارد |
| تکنولوژی HDR | +HDR10 |
| تکنولوژی Dolby Vision | دارد |
| بلوتوث | دارد |
| اتصال بی سیم WIFI Screen Mirror | دارد |
| اتصال WIFI Direct | ندارد |
| توان صدای بلندگو | 2×10W |
| صدای استریو دالبی | دارد |
| درگاه | USB2.0 (0عدد) |
| قابلیت نصب | رومیزی – دیواری |
| گارانتی | 24 ماهه مادیران با نصب رایگان |
محصولات مرتبط
ویژگی های محصول:
- کیفیت تصویر: QLED 4K ULTRA HD
- سیستم عامل: Android 11
- گیرنده دیجیتال: DTV:DVBT/T2 ATV:PAL/NTSC/SECAM
- حافظه رم: 2 GB
- حافظه داخلی: 16 GB

برند: تی سی ال
شناسه محصول: 360
دستهبندیها: تلویزیون, صوتی و تصویری
برچسبها: 4K, 55C645, 645, 65, 65 اینچ, LED 4K, LED 4K UHD, LED Smart, QLED, QLED 4K, QLED 4k UHD, QLED Smart, QLED UHD, Smart, SMART 4K ULTRA HD, SMART QLED 4K ULTRA HD, TCL, TCL QLED, UHD, UHD 4K, ULTRA HD, ال ای دی 4K, ال ای دی 55 اینچ, ال ای دی اسمارت, ال ای دی تی سی ال, ال ای دی هوشمند, تلویزیون QLED 55 اینچ هوشمند تی سی ال مدل 55C645, تلویزیون QLED 65 اینچ هوشمند تی سی ال مدل 65C645, تی سی ال, تی سی ال 4K
تعداد بازدید: 331 بازدید
ناموجود
- بهترین قیمت بازار
- پشتیبانی عالی شنبه تا پنجشنبه 9-21
- اصالت کالاها از برترین برندها
- تحویل سریع در کمترین زمان ممکن
فروشگاه لوازم خانگی تهامی |









