تلویزیونهای هوشمند ایکس ویژن سری 6 مدل 65XCU655 از مجموعه محصولات UHD 4K این برند هستند که در سایز 65 اینچ عرضه میشوند. وضوح تصویر در این سری محصولات ULTRA HD 4K بوده و از تکنولوژی HDR10 برروی USB پشتیبانی میکنند. از دیگر ویژگی این تلویزیونها میتوان به سیستم عامل اندروید اشاره کرد که امکاناتی از جمله وبگردی، خرید آنلاین و تماشای آنلاین فیلم و سریال را برای کاربران فراهم میکند. طراحی این تلویزیونها بسیار ظریف و هنرمندانه است به طوری که ضخامت آن در باریکترین نقطه به حدود 10 میلیمتر میرسد و جلوهای مدرن به محیط هدیه میکند. دو درگاه USB و 3 درگاه HDMI اتصال انواع دستگاه را به تلویزیون امکانپذیر کرده است. همچنین با قابلیت WIFI Screen mirror امکان پخش تصاویر گوشی موبایل در صفحه بزرگ تلویزیون وجود دارد.
ویژگی های محصول:
- کیفیت تصویر: 4K ULTRA HD
- سیستم عامل: Android 11
- گیرنده دیجیتال: PAL B/GD/KI; SECAM B/GD/KI
- حافظه رم: 1.5 GB
- حافظه داخلی: 8 GB

برند: ایکس ویژن
شناسه محصول: 077
دستهبندیها: تلویزیون, صوتی و تصویری
برچسبها: 4K, 55, 65, 65 اینچ, 655, 65XCU655, LED 4K, LED 4K UHD, LED Smart, Smart, SMART 4K ULTRA HD, UHD, UHD 4K, ULTRA HD, xvision, ال ای دی 4K, ال ای دی 65 اینچ, ال ای دی اسمارت, ال ای دی ایکس ویژن, ال ای دی هوشمند, ایکس ویژن, ایکس ویژن 4K, ایکس ویژن 65 اینچ, تلویزیون 65 اینچ هوشمند ایکس ویژن مدل 65XCU655
تعداد بازدید: 424 بازدید
ریال ۱,۰۸۰,۰۰۰,۰۰۰
موجود در انبار
- بهترین قیمت بازار
- پشتیبانی عالی شنبه تا پنجشنبه 9-21
- اصالت کالاها از برترین برندها
- تحویل سریع در کمترین زمان ممکن
| وزن | 15.4 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 144 × 32 × 90 سانتیمتر |
| کیفیت تصویر | 4K ULTRA HD |
| سیستم عامل | Android 11 |
| گیرنده دیجیتال | PAL B/GD/KI; SECAM B/GD/KI |
| حافظه رم | 1.5 GB |
| حافظه داخلی | 8 GB |
| مصرف برق | 160W |
| پنل IPS | ندارد |
| وضوح تصویر | 3840*2160 |
| نرخ تازه سازی | 60Hz |
| ماشین زمان (Time Shift) | دارد |
| ضبط برنامه ها ( PVR) | دارد |
| تکنولوژی HDR | HDR10 |
| تکنولوژی Dolby Vision | ندارد |
| بلوتوث | دارد |
| اتصال بی سیم WIFI Screen Mirror | دارد |
| اتصال WIFI Direct | ندارد |
| توان صدای بلندگو | 8W+8W |
| صدای استریو دالبی | دارد |
| درگاه | USB2.0 (2عدد) |
| قابلیت نصب | رومیزی – دیواری |
| گارانتی | 24 ماهه مادیران با نصب رایگان |
محصولات مرتبط
فروشگاه لوازم خانگی تهامی |









