تلویزیون هوشمند ایکس ویژن مدل 55XYU785 دارای وضوح تصویر ULTRA HD 4K است که برای تماشای محتوای تولید شده به روز مناسب است. با پنل IPS دیگر مهم نیست کدام زاویه را برای تماشای تلویزیون انتخاب میکنید. چرا که نمایشگر شما از هر زاویه و نما کیفیت را به چشمهایتان هدیه میدهد. تکنولوژی HDR10 با افزایش نمایش نقاط روشن به صورت روشنتر و نقاط تاریک به صورت تیرهتر، عمق تصاویر را افزایش می دهد . تلویزیون ایکس ویژن مدل 55XYU785 مجهز به سیستم عامل اندروید ورژن 11 است که با اتصال به اینترنت، امکانات وسیع و متنوعی از دنیای سرگرمی در اختیارتان می گذارد. تلویزیون ایکس ویژن مدل 55XYU785 با 16 گیگابایت حافظه داخلی و قابلیت WIFI Screen Mirror و اتصال به گوشی موبایل و تبلت از طریق WIFI و Bluetooth یک محصول به روز است. قابلیت پخش صدای DOLBY AUDIO، قابلیت PVR و TIME SHIFT از دیگر امکانات این محصول مدرن است.
ویژگی های محصول:
- کیفیت تصویر: 4K ULTRA HD
- سیستم عامل: Android 11
- گیرنده دیجیتال: PAL B/G、D/K、I;NTSC-M;
- حافظه رم: 1.5 GB
- حافظه داخلی: 16 GB

برند: ایکس ویژن
شناسه محصول: 049
دستهبندیها: تلویزیون, صوتی و تصویری
برچسبها: 4K, 55, 55 اینچ, 55XYU785, 785, LED 4K, LED 4K UHD, LED Smart, Smart, SMART 4K ULTRA HD, UHD, UHD 4K, ULTRA HD, xvision, ال ای دی 4K, ال ای دی 55 اینچ, ال ای دی اسمارت, ال ای دی ایکس ویژن, ال ای دی هوشمند, ایکس ویژن, ایکس ویژن 4K, ایکس ویژن 55 اینچ, تلویزیون 55 اینچ هوشمند ایکس ویژن مدل 55XYU785
کاتالوگ: دانلود تعداد بازدید: 445 بازدید
ریال ۷۶۶,۰۰۰,۰۰۰
موجود در انبار
- بهترین قیمت بازار
- پشتیبانی عالی شنبه تا پنجشنبه 9-21
- اصالت کالاها از برترین برندها
- تحویل سریع در کمترین زمان ممکن
| وزن | 9.2 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 122 × 23 × 77 سانتیمتر |
| کیفیت تصویر | 4K ULTRA HD |
| سیستم عامل | Android 11 |
| گیرنده دیجیتال | PAL B/G、D/K、I;NTSC-M; |
| حافظه رم | 1.5 GB |
| حافظه داخلی | 16 GB |
| مصرف برق | 130W |
| پنل IPS | دارد |
| وضوح تصویر | 3840*2160 |
| نرخ تازه سازی | 60Hz |
| ماشین زمان (Time Shift) | دارد |
| ضبط برنامه ها ( PVR) | دارد |
| تکنولوژی HDR | HDR10 |
| تکنولوژی Dolby Vision | ندارد |
| بلوتوث | دارد |
| اتصال بی سیم WIFI Screen Mirror | دارد |
| اتصال WIFI Direct | دارد |
| توان صدای بلندگو | 10W + 10W |
| صدای استریو دالبی | دارد |
| درگاه | USB2.0 (2عدد) |
| قابلیت نصب | رومیزی – دیواری |
| گارانتی | 24 ماهه مادیران با نصب رایگان |
محصولات مرتبط
فروشگاه لوازم خانگی تهامی |











