ایکس ویژن با تلویزیون هوشمند ایکس ویژن سری 7 مدل XT775 محصولی با قابلیت های ویژه مانند تلویزیون های سایز بزرگ ارائه داده است. تلویزیون 43 اینچ هوشمند ایکس ویژن سری 7 مدل XT775 با ویژگیهای خود برای افرادی مناسب است که به تلویزیونی با اندازه نه چندان بزرگ، اما با امکانات مدرن نیاز دارند. این محصول 43 اینچی خود میتواند برای اتاق، محیطهای کوچک و محل کار افراد کاربردی فوقالعاده داشته باشد. چرا که وجه تمایز آن با سایر تلویزیونهای در همین ابعاد، هوشمند بودن و وجود امکاناتی است که در قاب خود ارائه میدهد. در ادامه به مرور و بررسی قابلیتهای تلویزیون برند ایکس ویژن از سری 7 مدل XT775 میپردازیم.
محصولات مرتبط
ویژگی های محصول:
- کیفیت تصویر: FHD
- سیستم عامل: Android 11 GoogleTV
- گیرنده دیجیتال: DTV:DVBT/T2 ATV:PAL/NTSC/SECAM
- حافظه رم: 1GB DDR3
- حافظه داخلی: 16 GB

برند: ایکس ویژن
شناسه محصول: 359
دستهبندیها: تلویزیون, صوتی و تصویری
برچسبها: 43 مدل 775, FHD, LED Smart, S5400, Smart, TCL, ال ای دی 43 FHD, ال ای دی 43 اسمارت, ال ای دی 43 اینچ, ال ای دی اسمارت, ایکس ویژن, ایکس ویژن 43
تعداد بازدید: 369 بازدید
ناموجود
- بهترین قیمت بازار
- پشتیبانی عالی شنبه تا پنجشنبه 9-21
- اصالت کالاها از برترین برندها
- تحویل سریع در کمترین زمان ممکن
| وزن | 6.75 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 96 × 18 × 60 سانتیمتر |
| کیفیت تصویر | FHD |
| سیستم عامل | Android 11 GoogleTV |
| گیرنده دیجیتال | DTV:DVBT/T2 ATV:PAL/NTSC/SECAM |
| حافظه رم | 1GB DDR3 |
| حافظه داخلی | 16 GB |
| مصرف برق | 75W |
| پنل IPS | ندارد |
| وضوح تصویر | 1920×1080 |
| نرخ تازه سازی | 60Hz |
| ماشین زمان (Time Shift) | ندارد |
| ضبط برنامه ها ( PVR) | ندارد |
| تکنولوژی HDR | HDR10 |
| تکنولوژی Dolby Vision | ندارد |
| بلوتوث | دارد |
| اتصال بی سیم WIFI Screen Mirror | دارد |
| اتصال WIFI Direct | ندارد |
| توان صدای بلندگو | 2×9.5W |
| صدای استریو دالبی | Dolby Audio/ MS11 |
| درگاه | USB2.0 (1عدد) |
| قابلیت نصب | رومیزی – دیواری |
| گارانتی | 24 ماهه مادیران با نصب رایگان |
فروشگاه لوازم خانگی تهامی |







