تلویزیون هوشمند UHD 4K صنام مدل SLS-58M16 با وضوح تصویر UltraHD 4K و با رزولوشن 3840در2160 پیکسل جزئیات را با کیفیت بیشتر به نمایش میگذارد و با این قابلیت میتوان تجربهای لذتبخش از تماشای تصاویر با وضوح مطلوب و رنگهای طبیعی را به ذهن سپرد همچنین،این تلویزیون دارای ورودیهای LAN، HDMI، USB، AV و VGA است که امکان اتصال به دستگاههای مختلف را فراهم میکند و قادر است با اتصال به اینترنت امکانات یک تلفن همراه هوشمند را به شما ارائه دهد. تلویزیون هوشمند UltraHD 4K صنام مدل SLS-58M16 دارای قابلیت ضبط برنامه های تلویزیونی برروی کارت حافظه و همچنین مجهز به ماشین زمان نیز می باشد.تلویزیون صنام مدل SLS-58M16 مجهز به پیشرفته ترین سیستم گیرنده دیجیتال زمینی دنیا است. این گیرنده دارای ساختاری پایدار است و قابلیت و انعطاف بیشتری نسبت به سایر سیستم های دیجیتال دارد.این تلویزیون هوشمند مجهز به سیستم عامل اندروید ورژن 11 به همراه نرم افزارهای کاربردی است. به این ترتیب با اتصال به اینترنت در این تلویزیون، امکانات وسیع و متنوعی از دنیای سرگرمی اینترنت در اختیار مخاطب قرارخواهد داد. در این مدل از تلویزیون های هوشمند صنام اتصال گوشی موبایل و تبلت از طریق WIFI امکان پذیر بوده و با قابلیت WIFI Screen mirror امکان پخش تصاویر گوشی موبایل در صفحه بزرگ این تلویزیون فراهم شده است. این مدل مجهز به Bluetooth جهت اتصال به ساندبار و اسپیکر است.تلویزیون هوشمند صنام مدل SLS-58M16 قابلیت پخش صدای DOLBY AUDIO (سیستم صوتی دالبی) دارد. تكنولوژی پخش صدای فراگیر و سه بعدی در تلویزیون های صنام صدای دیجیتال را با كیفیت بسیار بالا از طریق پخش در كانالهای مجزا و مستقل به شنونده ارائه می دهد.
محصولات مرتبط
ویژگی های محصول:
- کیفیت تصویر: 4K ULTRA HD
- سیستم عامل: Android11
- گیرنده دیجیتال: DVB-T2
- حافظه رم: 1.5 GB
- حافظه داخلی: 16 GB

برند: صنام
شناسه محصول: 093
دستهبندیها: تلویزیون, صوتی و تصویری
برچسبها: 58, 58 اینچ, SLS-58M16, UHD 4K, ال ای دی 58, ال ای دی 58 اینچ, ال ای دی 58 اینچ هوشمند, ال ای دی 58 هوشمند, ال ای دی HD, ال ای دی HD 32, ال ای دی UHD 4K 58, ال ای دی UltraHD 4K 58, ال ای دی هوشمند, ال ای دی هوشمند صنام, تلویزیون 58 اینچ هوشمند صنام مدل SLS-58M16, صنام
تعداد بازدید: 860 بازدید
ناموجود
- بهترین قیمت بازار
- پشتیبانی عالی شنبه تا پنجشنبه 9-21
- اصالت کالاها از برترین برندها
- تحویل سریع در کمترین زمان ممکن
| کیفیت تصویر | 4K ULTRA HD |
|---|---|
| سیستم عامل | Android11 |
| گیرنده دیجیتال | DVB-T2 |
| حافظه رم | 1.5 GB |
| حافظه داخلی | 16 GB |
| کنترل جادویی | دارد |
| پنل IPS | ندارد |
| وضوح تصویر | 3840*2160 |
| ماشین زمان (Time Shift) | دارد |
| ضبط برنامه ها ( PVR) | دارد |
| تکنولوژی HDR | HDR10 |
| تکنولوژی Dolby | دارد |
| بلوتوث | دارد |
| اتصال بی سیم WIFI Screen Mirror | iMirror – Miracast |
| اتصال WIFI Direct | Eshare |
| درگاه | USB2.0 (2عدد) |
| قابلیت نصب | رومیزی – دیواری |
| گارانتی | 24 ماهه صنام |
فروشگاه لوازم خانگی تهامی |







