تلویزیون LED UHD 4K هوشمند تی سی ال مدل P725 محصول جدید تی سی ال است که در سایز 50 اینچ تولید شده است. تلویزیون هوشمند تی سی ال مدل 50P725 با وضوح تصویر 4K ULTRA HD نهایت کیفیت تصویر را به چشمان شما هدیه می کند. تلویزیون هوشمند تی سی ال مدل 50P725 از تکنولوژی HDR10 پشتیبانی می کند. اندروید 9 و اتصال به اینترنت در تلویزیون هوشمند تی سی ال مدل P725 دریچه ورود به دنیایی از سرگرمی هاست. تلویزیون هوشمند تی سی ال مدل P725 دارای دو درگاه USB و سه درگاه HDMI است. با قابلیت WIFI Screen mirror امکان پخش تصاویر گوشی موبایل در صفحه بزرگ تلویزیون تی سی ال فراهم است.
محصولات مرتبط
ویژگی های محصول:
- کیفیت تصویر: 4K ULTRA HD
- سیستم عامل: Android 9
- گیرنده دیجیتال: ATV:Auto/PAL/NTSC/SECAM، DK/BG/I/M DTV:DVB-T/T2
- حافظه رم: 1.5 GB
- حافظه داخلی: 16 GB

برند: تی سی ال
شناسه محصول: 046
دستهبندیها: تلویزیون, صوتی و تصویری
برچسبها: 4K, 50, 50 اینچ, 50P725, 725, LED 4K, LED 4K UHD, LED Smart, Smart, SMART 4K ULTRA HD, TCL, UHD, UHD 4K, ULTRA HD, ال ای دی 4K, ال ای دی 50 اینچ, ال ای دی اسمارت, ال ای دی تی سی ال, ال ای دی هوشمند, ایکس ویژن 50 اینچ, تلویزیون 50 اینچ هوشمند تی سی ال مدل 50P725, تی سی ال, تی سی ال 4K
کاتالوگ: دانلود تعداد بازدید: 756 بازدید
ناموجود
- بهترین قیمت بازار
- پشتیبانی عالی شنبه تا پنجشنبه 9-21
- اصالت کالاها از برترین برندها
- تحویل سریع در کمترین زمان ممکن
| وزن | 9.4 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 112 × 26 × 71 سانتیمتر |
| کیفیت تصویر | 4K ULTRA HD |
| سیستم عامل | Android 9 |
| گیرنده دیجیتال | ATV:Auto/PAL/NTSC/SECAM، DK/BG/I/M DTV:DVB-T/T2 |
| حافظه رم | 1.5 GB |
| حافظه داخلی | 16 GB |
| مصرف برق | 95W |
| پنل IPS | ندارد |
| وضوح تصویر | 3840*2160 |
| نرخ تازه سازی | 60Hz |
| ماشین زمان (Time Shift) | دارد |
| ضبط برنامه ها ( PVR) | دارد |
| تکنولوژی HDR | HDR10 |
| تکنولوژی Dolby Vision | ندارد |
| بلوتوث | دارد |
| اتصال بی سیم WIFI Screen Mirror | دارد |
| اتصال WIFI Direct | ندارد |
| توان صدای بلندگو | 2×12W |
| صدای استریو دالبی | دارد |
| درگاه | USB2.0 (2عدد) |
| قابلیت نصب | رومیزی – دیواری |
| گارانتی | 24 ماهه مادیران با نصب رایگان |
فروشگاه لوازم خانگی تهامی |









