تلویزیونهای هوشمند ایکس ویژن سری 50XYU775، از خانوادهی محصولات UHD 4K این برند، با ابعاد 50 و 55 اینچ به بازار عرضه میشوند. در این سری محصولات، تصاویر با وضوح بینظیری از نوع ULTRA HD 4K و از فناوری HDR10 بر روی درگاه USB پشتیبانی میکند. به علاوه، این تلویزیونها از سیستم عامل اندروید 11 بهره میبرند که قابلیتهایی همچون مرور وب، خرید آنلاین و استفاده از خدمات پخش آنلاین فیلم و سریال را به کاربران ارائه میدهد. طراحی بسیار زیبا و هنرمندانه این تلویزیونها دارای ضخامتی بسیار ناچیز در نقاط باریکتر خود به حدود 10 میلیمتر است. به طوری که به محیط زیبایی و جلوه مدرن میبخشند. این تلویزیونها دارای دو درگاه USB و دو درگاه HDMI برای اتصال به انواع دستگاهها هستند. همچنین، با قابلیت WIFI Screen mirror، میتوانید تصاویر گوشی موبایل خود را روی صفحه بزرگ تلویزیون پخش کنید.
محصولات مرتبط
تلویزیون 50 اینچ هوشمند ایکس ویژن مدل 50XYU775
ویژگی های محصول:
- کیفیت تصویر: 4K ULTRA HD
- سیستم عامل: Android 11
- گیرنده دیجیتال: PAL B/G、D/K、I;NTSC-M;
- حافظه رم: 1.5 GB
- حافظه داخلی: 16 GB
شناسه محصول: 150
دستهبندیها: تلویزیون, صوتی و تصویری
برچسبها: 4K, 50, 50 اینچ, 50XYU775, 775, LED 4K, LED 4K UHD, LED Smart, Smart, SMART 4K ULTRA HD, UHD, UHD 4K, ULTRA HD, xvision, ال ای دی 4K, ال ای دی 50 اینچ, ال ای دی اسمارت, ال ای دی ایکس ویژن, ال ای دی هوشمند, ایکس ویژن, ایکس ویژن 4K, ایکس ویژن 50 اینچ, حذف شرط: تلویزیون 50 اینچ هوشمند ایکس ویژن مدل 50XCU775 تلویزیون 50 اینچ هوشمند ایکس ویژن مدل 50XYU775
کاتالوگ: دانلود تعداد بازدید: 258 بازدید
ناموجود
- بهترین قیمت بازار
- پشتیبانی عالی شنبه تا پنجشنبه 9-21
- اصالت کالاها از برترین برندها
- تحویل سریع در کمترین زمان ممکن
| وزن | 10.2 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 111 × 28 × 69 سانتیمتر |
| کیفیت تصویر | 4K ULTRA HD |
| سیستم عامل | Android 11 |
| گیرنده دیجیتال | PAL B/G、D/K、I;NTSC-M; |
| حافظه رم | 1.5 GB |
| حافظه داخلی | 16 GB |
| مصرف برق | 130W |
| پنل IPS | ندارد |
| وضوح تصویر | 3840*2160 |
| نرخ تازه سازی | 60Hz |
| ماشین زمان (Time Shift) | دارد |
| ضبط برنامه ها ( PVR) | دارد |
| تکنولوژی HDR | HDR10 |
| تکنولوژی Dolby Vision | ندارد |
| بلوتوث | دارد |
| اتصال بی سیم WIFI Screen Mirror | دارد |
| اتصال WIFI Direct | ندارد |
| توان صدای بلندگو | 8W + 8W |
| صدای استریو دالبی | دارد |
| درگاه | USB2.0 (2عدد) |
| قابلیت نصب | رومیزی – دیواری |
| گارانتی | 24 ماهه مادیران با نصب رایگان |
فروشگاه لوازم خانگی تهامی |










