تلویزیون جدید 43 اینچ ایکس ویژن از سری 7 تلویزیون هوشمند ایکس ویژن مدل XY785 است. این محصول مجهز به پنل IPS با کیفیت تصویر Full HD است. این محصول جدید دارای سیستم عامل اندروید 11 بوده که این قاب جادویی و هوشمند شما را به دنیای بزرگ تکنولوژی دعوت میکند. با قابلیت WIFI screen mirror این تلویزیون برای آینه سازی محتوا از گوشی به تلویزیون استفاده می شود. این تلویزیون 43 اینچ با توجه به اندازهای که دارد میتواند برای اتاق، محیطهای کوچک و محل کار افراد کاربردی فوقالعاده داشته باشد.
محصولات مرتبط
ویژگی های محصول:
- کیفیت تصویر: FHD
- سیستم عامل: Android 11
- گیرنده دیجیتال: DVB-T/DVB-T2
- حافظه رم: 1 GB
- حافظه داخلی: 8 GB

برند: ایکس ویژن
شناسه محصول: 040
دستهبندیها: تلویزیون, صوتی و تصویری
برچسبها: 43XY785, 785, FHD, LED Smart, Smart, xvision, ال ای دی 43 FHD, ال ای دی 43 اسمارت, ال ای دی 43 اینچ, ال ای دی اسمارت, ال ای دی ایکس ویژن, ایکس ویژن, ایکس ویژن 43 اینچ, تلویزیون 43 اینچ هوشمند ایکس ویژن مدل 43XY785
کاتالوگ: دانلود تعداد بازدید: 549 بازدید
ناموجود
- بهترین قیمت بازار
- پشتیبانی عالی شنبه تا پنجشنبه 9-21
- اصالت کالاها از برترین برندها
- تحویل سریع در کمترین زمان ممکن
| وزن | 6.1 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 95 × 19 × 60 سانتیمتر |
| کیفیت تصویر | FHD |
| سیستم عامل | Android 11 |
| گیرنده دیجیتال | DVB-T/DVB-T2 |
| حافظه رم | 1 GB |
| حافظه داخلی | 8 GB |
| مصرف برق | 74W |
| پنل IPS | دارد |
| وضوح تصویر | 1920×1080 |
| نرخ تازه سازی | 60Hz |
| ماشین زمان (Time Shift) | دارد |
| ضبط برنامه ها ( PVR) | دارد |
| تکنولوژی HDR | HDR10 |
| تکنولوژی Dolby Vision | ندارد |
| بلوتوث | دارد |
| اتصال بی سیم WIFI Screen Mirror | دارد |
| اتصال WIFI Direct | دارد |
| توان صدای بلندگو | 2x8W |
| صدای استریو دالبی | Dolby Audio/ MS11 |
| درگاه | USB2.0 (2عدد) |
| قابلیت نصب | رومیزی – دیواری |
| گارانتی | 24 ماهه مادیران با نصب رایگان |
فروشگاه لوازم خانگی تهامی |












